Registrace aktualit Napište nám Zasilání SMS

Změna velikosti písma

Vyhledat v textu

Kalendář akcí

P Ú S Č P S N
29 30 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31 1 2
Drobečková navigace

Úvod > Dění v obci > Akce.cz

Akce.cz


Tři zlaté vlasy děda Vševěda

Místo
Purkyňova 592, Jižní Předměstí, 30100 Plzeň
Datum konání

Divadlo pro děti Maňáskové divadlo pro děti mladší šesti let dle klasické předlohy.

Více

Audit ovčí stolice - Křimické zámecké divadelní slavnosti

Místo
Plzeňská, Plzeň
Datum konání
Typ

Divadelní spolek Jezírko Plzeň zahájí devatenáctý ročník tradiční Křimické zámecké divadelní slavnosti. V romantickém prostředí křimického zámeckého parku rodiny Lobkowiczů se diváci opět stanou svědky představení pod širým nebem.Statkář „Beran“ Erik přichází z horského venkova, kde je zima, do parlamentu, aby se pokusil zvrátit schválení nesmyslného zákona o hygieně zvířat. Poslanci, kteří se bojí o své židle, se rozhodnou prozkoumat odlehlou divočinu u Erika doma. Ta je plná cool kydání hnoje, sportovního stříhání ovčí vlny, opuchlých prstů od dojení a romantiky. Přežijí poslanci? Co na to mniši z Trapistickém pivovaru? Kdo má charizma záchodové štětky a kdo IQ bublajícího bahna? To vše a mnoho dalšího v absurdní komedii.

Více

Svatba bude - Histrio - Křimické zámecké divadelní slavnosti

Místo
Plzeňská, Plzeň
Datum konání
Typ

Divadelní spolek Jezírko Plzeň zahájí koncem května devatenáctý ročník tradiční Křimické zámecké divadelní slavnosti. V romantickém prostředí křimického zámeckého parku rodiny Lobkowiczů se diváci opět stanou svědky představení pod širým nebem. Do svatby zbývá jeden měsíc a družičky mají plné ruce práce. Co se všechno může stát při plánování svatby, to uvidíte v této komedii.

Více

Rusalka - Křimické zámecké divadelní slavnosti

Místo
Plzeňská, Plzeň
Datum konání
Typ

Divadelní spolek Jezírko Plzeň zahájí devatenáctý ročník tradiční Křimické zámecké divadelní slavnosti. V romantickém prostředí křimického zámeckého parku rodiny Lobkowiczů se diváci opět stanou svědky představení pod širým nebem.Netradiční činoherní zpracování jedné z našich nejpopulárnějších oper! Krásné libreto Jaroslava Kvapila dokazuje svojí poetičnost a sílu příběhu i bez operních hlasů.

Více

Zakázané uvolnění - Křimické zámecké divadelní slavnost

Místo
Plzeňská, Plzeň
Datum konání
Typ

Divadelní spolek Jezírko Plzeň zahájí koncem května devatenáctý ročník tradiční Křimické zámecké divadelní slavnosti. V romantickém prostředí křimického zámeckého parku rodiny Lobkowiczů se diváci opět stanou svědky představení pod širým nebem.Hořká komedie pro tři ženy - hokej a únos nevěsty: překvapivě slučitelná témata!Přijďte se zasmát u příběhu jednoho večera ve sportbaru, kde uvízne "unesená" nevěsta spolu se svědkyní. Hádejte, co všechno se dozvíte, když se ženich opozdí se záchranou...

Více

Popeleční večeře - premiéra Křimické zámecké divadelní slavnosti

Místo
Plzeňská, Plzeň
Datum konání
Typ

Divadelní spolek Jezírko Plzeň zahájí koncem května devatenáctý ročník tradiční Křimické zámecké divadelní slavnosti. V romantickém prostředí křimického zámeckého parku rodiny Lobkowiczů se diváci opět stanou svědky představení pod širým nebem.Komedie o dvou dějstvích s prvky novocirkusových umění a ohňové show. Příběh posledních dní Giordana Bruna, které tráví ve vězení s dvěma potulnými komedianty. Jeho přítel ze studií, Domenico, se snaží Bruna zachránit. Stačí, když odvolá. Nebo ne?

Více

Rusalka - Křimické zámecké divadelní slavnosti

Místo
Plzeňská, Plzeň
Datum konání
Typ

Divadelní spolek Jezírko Plzeň zahájí koncem května devatenáctý ročník tradiční Křimické zámecké divadelní slavnosti. V romantickém prostředí křimického zámeckého parku rodiny Lobkowiczů se diváci opět stanou svědky představení pod širým nebem.Netradiční činoherní zpracování jedné z našich nejpopulárnějších oper! Krásné libreto Jaroslava Kvapila dokazuje svojí poetičnost a sílu příběhu i bez operních hlasů.

Více