Registrace aktualit Napište nám Zasilání SMS

Změna velikosti písma

Vyhledat v textu

Kalendář akcí

P Ú S Č P S N
25 26 27 28 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31
Drobečková navigace

Úvod > Dění v obci > Akce.cz

Akce.cz


MET in HD: Così fan tutte

Místo
Kopeckého sady 59, Jižní Předměstí, 30100 Plzeň
Datum konání

Více

Klub zdraví - Pohyblivá rovná páteř bez bolesti

Místo
Koterovská 2127, Východní Předměstí, 32600 Plzeň
Datum konání

Informace v příloze.

Více

Alchymie, filozofie transformace

Místo
Purkyňova 592, Jižní Předměstí, 30100 Plzeň
Datum konání

Přednáška Alchymie je vědou, jejímž cílem je pochopit svět a člověka jako jeho součást. Snahou alchymistů bylo nalezení tzv. „kamene mudrců“. Klíčem je poznání a ovládnutí sebe sama skrze tři fáze alchymistického díla. Transformace olova ve zlato tak z psychologického hlediska symbolicky představuje rozvoj nejlepších potenciálů a vnitřních hodnot člověka.

Více

Nenásilná komunikace - to co řeknete, změní vaše vztahy

Místo
Koterovská 2127, Východní Předměstí, 32600 Plzeň
Datum konání

ABC vztahů a vnitřní rovnováhy.

Více

EXCELLENTNÍ ŽENA® - 14. vzdělávací a zážitková konference

30. března 2019, 9.15 - 17.00 hodin, Měšťanská beseda Plzeň Celodenní setkání žen všech věkových kategorií, různých zájmů i profesí. Informace a vstupenky: www.excellentnizena.cz, zena@explzen.cz Konference EXCELLENTNÍ ŽENA umožňují setkávání žen, které jsou aktivní, zajímají se o svět kolem sebe a chtějí se dozvídat nové věci. Snažíme se vybrat nejlepší témata a nejlepší lektory, kteří zaujmou. Co tento den ženám přinese: načerpáte novou životní energii, protože se setkáte se stejně smýšlejícími ženami budete mít prostor pro sdílení s ostatními ženami, protože jen žena ženě rozumí potkáte se s lektory, kteří vás budou inspirovat a mohou vám otevřít oči navážete přátelství se ženami, které stejně jako vy procházejí různými strastmi dostanete spoustu podnětů a nápadů, které Vás budou motivovat zažijete příjemné uvolnění v komunitě žen, které se chtějí scházet a poznávat …ale také se pobavíte, inspirujete, ochutnáte,odpočinete, zrelaxujete duši Chceme, abyste měly možnost porovnávat svou životní situaci s ostatními, komunikovat, získat další úhel pohledu a posilovat své sebevědomí. Těšíme se na vás 30. března 2019 v Plzni, Měšťanské besedě na již 14. zážitkové a vzdělávací konferenci EXCELLENTNÍ ŽENA®. Bude to skvělá dámská jízda, která vám přinese hodně inspirace, pozitivní energie i řadu AHA momentů. U toho nesmíte chybět!

Více

Odvaha vést a vedení sebe sama

Místo
Purkyňova 592, Jižní Předměstí, 30100 Plzeň
Datum konání

PřednáškaVést sám sebe nebo vést druhé? Moudří vladaři a filozofové říkali, že to první podmiňuje to druhé. Proč je důležité začít vždy u sebe a co nám umožňuje vést ostatní? Jak se zbavit obav, že to nedokážeme? Jaké jsou typy vedení a jaké jsou naše vnitřní schopnosti vést? Odpovědět na tyto otázky nám pomůže moderní psychologie i velké osobnosti starověku.

Více

Zahájení sezóny ve West Parku

Místo
Radčická 109, Severní Předměstí, 30100 Plzeň
Datum konání

První výprava na Divoký západ v roce 2019! Už vás nebaví sedět doma za kamny a jarní dny vás táhnou ven? Chcete vzít děti po zimě na výlet a nevíte kam? A co se vydat přímo na Divoký západ? Neváhejte a přijeďte v sobotu 27.4. 2019 do West Parku, kde společně vykročíme do sezóny 2019! Samozřejmě pro vás bude připravena spousta zábavy, her a dovedností. Co vás čeká: Nahlédnete do nezkreslené historie osidlování amerického západu. Stanete se na chvíli indiánem, kovbojem nebo zlatokopem a vyzkoušíte si jejich život na vlastní kůži! Naučíte se střílet z luku, házet tomahawkem, rýžovat zlato, lovit mustangy nebo házet lasem. Můžete se stát pomocníkem našeho šerifa a vyfotit se s ním v jeho voze nebo ochutnat speciality z Divokého západu. Novou sezónu společně odstartujeme také velkou rodinnou soutěží o ceny! Čekají na vás také muzejní expozice obohacené o celou řadu autentických exponátů dovezených z USA a spoustu zábavných aktivit. V neposlední řadě si zatančíte s indiány nebo uvidíte, jak naši kovbojové ovládají biče či lasa. Komentované prohlídky muzea proběhnou ve 12:00, 14:00 a 16:00 hodin. Večer si pak společně vyhodíme z kopýtka na country bálu, který, jak je zvykem, potrvá až do brzkých ranních hodin. K tanci zahraje oblíbená kapela Sešlost Wjekem! Určitě si tedy rezervujte tento termín a přijďte s námi zahájit sezónu 2019! Těšíme se na vás!

Více

První máj na Divokém západě

Místo
Radčická 109, Severní Předměstí, 30100 Plzeň
Datum konání

První máj - lásky čas... Ale také je to ideální čas na výlet! Přemýšlíte, kam ve svátek uprostřed týdne vyrazit? A co takhle vydat se rovnou na Divoký západ? Už neváhejte a přijeďte do West Parku! Je pro vás připravena spousta zábavy, her a dovedností z Divokého západu. Co vás čeká: Nahlédnete do nezkreslené historie osidlování amerického západu. Stanete se na chvíli indiánem, kovbojem nebo zlatokopem a vyzkoušíte si jejich život na vlastní kůži! Naučíte se střílet z luku, házet tomahawkem, rýžovat zlato, lovit mustangy nebo házet lasem. Můžete se stát pomocníkem našeho šerifa a vyfotit se s ním v jeho voze nebo ochutnat speciality z Divokého západu. Připravili jsme pro vás také muzejní expozice obohacené o celou řadu autentických exponátů dovezených z USA a spoustu zábavných aktivit. V neposlední řadě si zatančíte s indiány nebo uvidíte, jak naši kovbojové ovládají biče či lasa. Komentované prohlídky muzea proběhnou ve 12:00, 14:00 a 16:00 hodin. Těšíme se na vás!

Více

Florencie - hvězda renesance

Místo
Purkyňova 592, Jižní Předměstí, 30100 Plzeň
Datum konání

Film doplněný přednáškouMěsto, které se v renesanci stalo jednou z nejjasnějších hvězd evropských dějin. Jako místo znovunalezené svobody a důstojnosti umožnilo velkým osobnostem projevit svůj potenciál a obohatit svět filozofie, vědy, umění i politiky. Pravdivost idejí a krása v dílech těchto velikánů nás ohromují dodnes, stejně jako nádhera samotné Florencie.

Více

Škoda FIT půlmaraton 2019

Datum konání

Čtvrtý ročník Škoda FIT půlmaratonu se uskuteční poslední zářijovou neděli, dne 29. 9. 2019. Těšit se můžete opět na bohatý program pro děti i dospělé a krásnou běžeckou trasu. Sledujte nás na Facebooku a Instagramu (https://www.instagram.com/skodafit/) a nic vám neunikne.

Více