Registrace aktualit Napište nám Zasilání SMS

Změna velikosti písma

Vyhledat v textu

Kalendář akcí

P Ú S Č P S N
29 30 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31 1 2
Drobečková navigace

Úvod > Dění v obci > Akce.cz

Akce.cz


Pivo a Rock

Datum konání
Typ

12:00 Aušuš Na sobotní budíček jsme vybrali kapelu, jejichž CD se příznačně jmenují “Sud je můj osud” a “pivo je lék”. takže šup po pátku z pelechu, klobásu k obědu a zvolna začít ochutnávky od desítek. Den bude dlooouhej. 14:30 Jiří Schmitzer Že to není Rock? No není… ALE! Je to pivo! Vždyť tenhle pán je snad nejslavnější sládek a výčepní v republice. Kdo by neznal Pepina a nebo Hájenku. A teď řekněte prdel…řekněte to! 15:30 Sifon A kdo přišel až teď, zazpívá mu Sifon “Jdeme na pivo!” Sifon Rock! Hrají od 70tých let. Opravdu nevíme, co bysme tu napsali o kapele, která už u vás na vsi v kulturáku hrála, když děda chodil do Škodovky a táta do školy. 17:00 Katr Plzeňská hard-rocková kapela hrající na scéně od roku 2002. Nejdříve pouze převzatou tvorbu. Roku 2010 vydal Katr CD již jen s vlastní muzikou. Za zmínku jistě stojí, že kapela předskakovala na koncertě bývalého frontmana Iron Maiden Blaze Bayleyho, který si s Katrem zazpíval jednu z nejvýznamnějších skladeb Ironů The Trooper. 18:00 Odyssea Někdy si vzpomeň, to nebyl ztracenej čas. Doufáme, že si to budete říkat i po Pivo&Rock. A kdybyste si nemohli vzpomenout, tak foťte, pak to naskočí. A neztraťte telefon. Odyssea je další z klasik hrající od 70tých let. A jsou to taky Plzeňáci! Když budete na konci pořádně řvát a holky házet kalhotky, jistě zahrají i něco navíc. 20:00 Zvlášný Škola Modrá a bílá! To známe v Plzni všichni. Kapela se dala dohromady už v roce 1992. První album (prodáno 10tis kusů!!) se jmenovalo “Na české záchytce”, takže užijte Zvlášku a trošku přibrzděte, ať tam opravdu neskončíte. 22:00 Visací Zámek A Visáčema to celé uzamkneme. Nebudeme tu o kapele psát vůbec nic, protože to je známka punku! Více zde: https://www.pivoarock.cz/program/ © Pivo&Rock

Více

Z davu v Andělu

Datum konání
Typ

Spolukapelu, čas začátku, vstupné a FB upřesníme

Více

METALFEST OPEN AIR 2019

Datum konání
Typ

Metalfest v Plzni je už velmi uznávanou metalovou tradicí. Fanoušci si tento festival našli a oblíbili nejen pro jeho skvělou hudební dramaturgii mnoha žánrů metalu, ale i pro jeho jedinečné přírodní prostředí, ve kterém se koná. Překrásný amfiteátr v Lochotíně, kde je z každého místa krásně vidět na pódium, obklopený parkem a loukami, sousedící s plzeňskou ZOO, a to vše jen kousek z centra západočeské metropole Plzně. Tři dny plné té nejlepší světové metalové muziky, zábavy a pohody – to je Metalfest! Jeho jubilejní X. ročník se uskuteční ve dnech 31. května - 2. června 2019. Mezi účinkující letošního ročníku patří:AMON AMARTH, POWERWOLF, ARCH ENEMY, HAMMERFALL, DEE SNIDER, KORPIKLAANI, STRATOVARIUS, THE 69 EYES, SEPTICFLESH, KISSIN´DYNAMITE, DEATH ANGEL, BEAST IN BLACK, ALMANAC, CIVIL WAR, ELVENKING, MAJESTY, FROZEN CROWN a ELVELLON. Více info na festivalovém webu www.MetalfestOpenAir.cz nebo na oficiálním FB profilu.

Více

Electro SWING Plzeň No. XII. - Swingujeme pod širákem!

Datum konání
Typ

Dámy a pánové, je tady slavnostní zahájení letní taneční sezóny pod širým nebem. ELECTRO SWING PLZEŇ no. XII. - Swingujeme pod širákem ! V programu poslední májové noci zazáří francouzský electroswingař DJ VASSILI GEMINI, electroswingová kapela MOVE BREAKERS, charismatický DJ MACKIE MESSER z tančírny Electro Swing River, oblíbená manouche jazzová formace FUTUR SWING, skvěle jamující saxofonista HADASH, šarmantní taneční diva THERESE ROSIER nebo taneční mistři ze studia ZIG ZAG TAP & SWING ! Určitě nebude chybět oblíbená LATIN BEATS FIESTA s dvojicí DJ TROPICALISTA a DJ ROMARIO, mistr tradičního swingu DJ JORDÁN ŠTEPÁNEK, pražský electroswingový specialista DJ JAMES WING, stylový open air FOTOKOUTEK, hudební LOTERIE a tradiční WELCOME DRINK pro první hosty grátis.

Více

ŠANOV1 + S.B.A.

Datum konání
Typ

Doplnime neskor...

Více