Registrace aktualit Napište nám Zasilání SMS

Změna velikosti písma

Vyhledat v textu

Kalendář akcí

P Ú S Č P S N
27 28 29 30 31 1 2
3 4 5 6 7 8 9
Upozornění na povětrnostní situaci
10
Upozornění na povětrnostní situaci
11
Upozornění na povětrnostní situaci
12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 1
Drobečková navigace

Úvod > Dění v obci > Akce.cz

Akce.cz


Pochod za Metalfest

Datum konání
Typ

V roce 2015 nám chtěli přestěhovat Metalfest z našeho oblíbeného amfiteátru v Plzni. My jsme se nedali.Za to vám touto akcí chci po pěti letech poděkovat za podporu. Kapacita klubu je cca 200 lidí Sud piva zdarma. Díky vám všem a doufám,že vás dorazí minimálně 200 jako na pochod v roce 2015.

Více

Paddy And The Rats (H) & Cheers! - Plzeň / Pod lampou

Datum konání
Typ

Maďarská parta Paddy And The Rats se u nás už vzhledem k nemalé oblibě žánrů irish folk a celtic folk poměrně zabydlela. Během těch pár let, co ČR navštěvují, zájem o ně stoupá, za což mohou především jejich pověstná živá vystoupení, která vás atmosférou pomyslně protáhnou nejednou dublinskou knajpou, pořádně provoněnou irskou whiskey. Paddy and the Rats do již zmíněného žánru míchají i drobné příměsi punku či elementy ruské a rumunské polky. Dohromady se dali v roce 2008 ve městě Miscolc a o dva roky později vydali své první album s názvem Rats On The Board. Hned s debutem slavili nemalý úspěch jak doma, tak i v zahraničí. Album se totiž umístilo na druhém místě v hlasování na Celtic rockovém portále. V témže roce se stali i nejstahovanější maďarskou kapelou na itunes. Od té doby už tahle parta ušla hodně dlouhou cestu a zapsala se do srdcí fanoušků. Jejich zatím poslední deska vyšla v roce 2018, nese název Riot City Outlaws (https://www.youtube.com/playlist?list=PLhXemHur7dV28BLLUOgfkino26v5U3vKP) a produkoval ho Cameron Webb, který stojí za nahrávkami Motörhead, NOFX nebo Pennywise! http://www.paddyandtherats.hu/ https://youtu.be/f8hYGbZ10OI https://youtu.be/mSCMEeXR2ss https://youtu.be/n7DN2ivRMKk special guest: "Cheers!" Celý večer odstartuje jedna z nejvýraznějších tuzemských celtic folk punk kapel, která kromě známých pecek zahraje i novinky z nového ep Run Tales! https://bandzone.cz/cheers https://youtu.be/wNvYRQK1_RA https://youtu.be/GBdbIalRAAk PŘEDPRODEJ BRZY!!!

Více

Kamil&friends + Plzeňské bluesové trio + hosté

Datum konání
Typ

Originální folk rock a blues na jednom pódiu v legendárním plzeňském klubu.

Více

The Best of Skutečná Liga Tour

Datum konání
Typ

Skutečná Liga je největší soutěž hudebních talentů v živém hraní na území České republiky. K jejímu 15 ti letému výročí byla sestavena Tour z talentových kapel, které prošly touto soutěží a umístily se na předních příčkách, to nejlepší ze Skutečné ligy.

Více

HUDEBNÍ CENY ŽEBŘÍK

Datum konání
Typ

Udílení cen nejlepším hudebním interpretům a filmovým osobnostem Show moderují Jakub Kohák a Iva Pazderková Koncertně vystoupí: MONKEY BUSINESS, MICHAL PROKOP & FRAMUS FIVE a mnozí další. Brzy prozradíme další velké jméno :) http://www.anketazebrik.cz/ www.facebook.com/anketazebrik

Více