Registrace aktualit Napište nám Zasilání SMS

Změna velikosti písma

Vyhledat v textu

Kalendář akcí

P Ú S Č P S N
25 26 27 28 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31
Drobečková navigace

Úvod > Dění v obci > Akce.cz

Akce.cz


Práce se sny - roční kurz

Místo
Přeštická 1761, Jižní Předměstí, 30100 Plzeň
Datum konání

PRÁCE SE SNYroční kurz zakončený certifikátem Jedinečný kurz—kombinace individuálních sezení a skupinové práce v průběhu školního roku 2018/2019. Minimum teorie a velký podíl praktických cvičení Získání potřebného vybavení pro další samostatnou práci se sny Předností velká variabilita kurzu Možnost volby individuálního nebo skupinového studia. Dálková i přímá forma studia Možnost studia odkukoli

Více

Klub zdraví - Pohyblivá rovná páteř bez bolesti

Místo
Koterovská 2127, Východní Předměstí, 32600 Plzeň
Datum konání

Informace v příloze.

Více

Alchymie, filozofie transformace

Místo
Purkyňova 592, Jižní Předměstí, 30100 Plzeň
Datum konání

Přednáška Alchymie je vědou, jejímž cílem je pochopit svět a člověka jako jeho součást. Snahou alchymistů bylo nalezení tzv. „kamene mudrců“. Klíčem je poznání a ovládnutí sebe sama skrze tři fáze alchymistického díla. Transformace olova ve zlato tak z psychologického hlediska symbolicky představuje rozvoj nejlepších potenciálů a vnitřních hodnot člověka.

Více

Nenásilná komunikace - to co řeknete, změní vaše vztahy

Místo
Koterovská 2127, Východní Předměstí, 32600 Plzeň
Datum konání

ABC vztahů a vnitřní rovnováhy.

Více

EXCELLENTNÍ ŽENA® - 14. vzdělávací a zážitková konference

30. března 2019, 9.15 - 17.00 hodin, Měšťanská beseda Plzeň Celodenní setkání žen všech věkových kategorií, různých zájmů i profesí. Informace a vstupenky: www.excellentnizena.cz, zena@explzen.cz Konference EXCELLENTNÍ ŽENA umožňují setkávání žen, které jsou aktivní, zajímají se o svět kolem sebe a chtějí se dozvídat nové věci. Snažíme se vybrat nejlepší témata a nejlepší lektory, kteří zaujmou. Co tento den ženám přinese: načerpáte novou životní energii, protože se setkáte se stejně smýšlejícími ženami budete mít prostor pro sdílení s ostatními ženami, protože jen žena ženě rozumí potkáte se s lektory, kteří vás budou inspirovat a mohou vám otevřít oči navážete přátelství se ženami, které stejně jako vy procházejí různými strastmi dostanete spoustu podnětů a nápadů, které Vás budou motivovat zažijete příjemné uvolnění v komunitě žen, které se chtějí scházet a poznávat …ale také se pobavíte, inspirujete, ochutnáte,odpočinete, zrelaxujete duši Chceme, abyste měly možnost porovnávat svou životní situaci s ostatními, komunikovat, získat další úhel pohledu a posilovat své sebevědomí. Těšíme se na vás 30. března 2019 v Plzni, Měšťanské besedě na již 14. zážitkové a vzdělávací konferenci EXCELLENTNÍ ŽENA®. Bude to skvělá dámská jízda, která vám přinese hodně inspirace, pozitivní energie i řadu AHA momentů. U toho nesmíte chybět!

Více

Odvaha vést a vedení sebe sama

Místo
Purkyňova 592, Jižní Předměstí, 30100 Plzeň
Datum konání

PřednáškaVést sám sebe nebo vést druhé? Moudří vladaři a filozofové říkali, že to první podmiňuje to druhé. Proč je důležité začít vždy u sebe a co nám umožňuje vést ostatní? Jak se zbavit obav, že to nedokážeme? Jaké jsou typy vedení a jaké jsou naše vnitřní schopnosti vést? Odpovědět na tyto otázky nám pomůže moderní psychologie i velké osobnosti starověku.

Více

Florencie - hvězda renesance

Místo
Purkyňova 592, Jižní Předměstí, 30100 Plzeň
Datum konání

Film doplněný přednáškouMěsto, které se v renesanci stalo jednou z nejjasnějších hvězd evropských dějin. Jako místo znovunalezené svobody a důstojnosti umožnilo velkým osobnostem projevit svůj potenciál a obohatit svět filozofie, vědy, umění i politiky. Pravdivost idejí a krása v dílech těchto velikánů nás ohromují dodnes, stejně jako nádhera samotné Florencie.

Více